Yhteystiedot

Henkilökunta

Ulla Särkinen : Rehtori, bändilinjan opettaja

Ulla Särkinen

Rehtori, bändilinjan opettaja

ulla.sarkinen@taidekouluestradi.fi
050 556 7692
Leena Talasmo : Tuottaja, vararehtori

Leena Talasmo

Tuottaja, vararehtori

leena.talasmo@taidekouluestradi.fi
044 503 1259
Lenita Aikioniemi : Toimistonhoitaja

Lenita Aikioniemi

Toimistonhoitaja

taidekouluestradi@taidekouluestradi.fi
044 761 5502
Timo Surakka : Projektipäällikkö

Timo Surakka

Projektipäällikkö

timo.surakka@taidekouluestradi.fi
040 596 4866

Bändilinja

Ani Hassinen : Bändilinjan vastuuopettaja, piano

Ani Hassinen

Bändilinjan vastuuopettaja, piano

ani.hassinen@taidekouluestradi.fi, musiikki@taidekouluestradi.fi
040 734 8012
Lassi Talasmo : Bändilinjan opettaja: saksofonit, klarinetti

Lassi Talasmo

Bändilinjan opettaja: saksofonit, klarinetti

lassi.talasmo@taidekouluestradi.fi
Jyri Kangastalo : Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

Jyri Kangastalo

Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

jyri.kangastalo@taidekouluestradi.fi
Henri Vahvanen : Bändilinjan opettaja: rummut

Henri Vahvanen

Bändilinjan opettaja: rummut

henri.vahvanen@taidekouluestradi.fi
Sonja Kangastalo : Bändilinjan opettaja: laulu

Sonja Kangastalo

Bändilinjan opettaja: laulu

sonja.kangastalo@taidekouluestradi.fi
Anneli Kontula : Bändilinjan opettaja: bändiaapinen

Anneli Kontula

Bändilinjan opettaja: bändiaapinen

anneli.kontula@taidekouluestradi.fi
Juho Lätti : Bändilinjan opettaja: bändisoitto

Juho Lätti

Bändilinjan opettaja: bändisoitto

juho.latti@taidekouluestradi.fi

Sirkuslinja

Petra Mäki-Neuvonen : Sirkuslinjan vastuuopettaja

Petra Mäki-Neuvonen

Sirkuslinjan vastuuopettaja

petra.maki-neuvonen@taidekouluestradi.fi, sirkus@taidekouluestradi.fi
040 700 1379
Oona Möller : Sirkuslinjan opettaja

Oona Möller

Sirkuslinjan opettaja

oona.moller@taidekouluestradi.fi
Heikki Tolin : Sirkuslinjan opettaja

Heikki Tolin

Sirkuslinjan opettaja

heikki.tolin@taidekouluestradi.fi
Tuulikki Lankio : Sirkuslinjan opettaja

Tuulikki Lankio

Sirkuslinjan opettaja

tuulikki.lankio@taidekouluestradi.fi
Sini Napari : Sirkuslinjan opettaja

Sini Napari

Sirkuslinjan opettaja

sini.napari@taidekouluestradi.fi
Elina Jääski : Sirkuslinjan opettaja

Elina Jääski

Sirkuslinjan opettaja

elina.jaaski@taidekouluestradi.fi
Ricardo Costa : Sirkuslinjan opettaja

Ricardo Costa

Sirkuslinjan opettaja

ricardo.costa@taidekouluestradi.fi
Ada Hyytiäinen : Sirkuslinjan opettaja

Ada Hyytiäinen

Sirkuslinjan opettaja

ada.hyytiainen@taidekouluestradi.fi
Marie-Sophie Nickel : EVS-vapaaehtoistyöntekijä

Marie-Sophie Nickel

EVS-vapaaehtoistyöntekijä

Teatterilinja

Heidi Parkkinen : Teatterilinjan vastuuopettaja

Heidi Parkkinen

Teatterilinjan vastuuopettaja

heidi.parkkinen@taidekouluestradi.fi, teatteri@taidekouluestradi.fi
040 575 0511
Aapo Stavén : Teatterilinjan opettaja

Aapo Stavén

Teatterilinjan opettaja

aapo.staven@taidekouluestradi.fi
Lotta Evolahti : Teatterilinjan opettaja

Lotta Evolahti

Teatterilinjan opettaja

lotta.evolahti@taidekouluestradi.fi
Netta Salonsaari : Sirkus- ja teatterilinjan opettaja

Netta Salonsaari

Sirkus- ja teatterilinjan opettaja

netta.salonsaari@taidekouluestradi.fi
Samuli Punkka : Teatterilinjan opettaja

Samuli Punkka

Teatterilinjan opettaja

samuli.punkka@taidekouluestradi.fi