Yhteystiedot

 

Henkilökunta

Ulla Särkinen : Rehtori

Ulla Särkinen

Rehtori

ulla.sarkinen@taidekouluestradi.fi
050 556 7692
Leena Talasmo : Tuottaja, vararehtori

Leena Talasmo

Tuottaja, vararehtori

leena.talasmo@taidekouluestradi.fi
044 503 1259
Lenita Aikioniemi : Toimistonhoitaja

Lenita Aikioniemi

Toimistonhoitaja

taidekouluestradi@taidekouluestradi.fi
044 761 5502
Timo Surakka : Projektipäällikkö

Timo Surakka

Projektipäällikkö

surakkatimo@gmail.com
040 596 4866

Bändilinja

Ani Hassinen : Bändilinjan vastuuopettaja, piano

Ani Hassinen

Bändilinjan vastuuopettaja, piano

musiikki@taidekouluestradi.fi
050 441 9071
Lassi Talasmo : Bändilinjan opettaja: bändit, saksofonit, klarinetti

Lassi Talasmo

Bändilinjan opettaja: bändit, saksofonit, klarinetti

lassi.talasmo1@gmail.com
044 998 9097
Jyri Kangastalo : Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

Jyri Kangastalo

Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

kangsteen@gmail.com
044 071 0825
Henri Vahvanen : Bändilinjan opettaja: rummut

Henri Vahvanen

Bändilinjan opettaja: rummut

henri.vahvanen@gmail.com
050 371 8471
Sonja Kangastalo : Bändilinjan opettaja: laulu

Sonja Kangastalo

Bändilinjan opettaja: laulu

sonja_nurmela@hotmail.com
044 022 5237
Anneli Kontula : Bändilinjan opettaja: bändiaapinen

Anneli Kontula

Bändilinjan opettaja: bändiaapinen

anneli.kontula@hotmail.fi
050 347 5491

Sirkuslinja

Petra Mäki-Neuvonen : Sirkuslinjan vastuuopettaja

Petra Mäki-Neuvonen

Sirkuslinjan vastuuopettaja

sirkus@taidekouluestradi.fi
040 700 1379
Saila Salminen : Sirkuslinjan opettaja

Saila Salminen

Sirkuslinjan opettaja

sirkus@taidekouluestradi.fi
040 700 1379
Aaro Kontio : Sirkuslinjan opettaja

Aaro Kontio

Sirkuslinjan opettaja

aaro@kumiankka.com
050 362 5443
Ida Botsch : Sirkuslinjan opettaja

Ida Botsch

Sirkuslinjan opettaja

ida.sirkus@taidekouluestradi.fi
040 700 1379
Veronica Dolhain : Sirkuslinjan opettaja

Veronica Dolhain

Sirkuslinjan opettaja

Teatterilinja

Heidi Parkkinen : Teatterilinjan vastuuopettaja

Heidi Parkkinen

Teatterilinjan vastuuopettaja

teatteri@taidekouluestradi.fi
040 575 0511
Minna Nieminen : Teatterilinjan opettaja

Minna Nieminen

Teatterilinjan opettaja

minna.maaria.nieminen@gmail.com
050 549 8261
Aapo Stavén : Teatterilinjan opettaja

Aapo Stavén

Teatterilinjan opettaja

aapovaan@gmail.com
050 383 4308