Yhteystiedot

Henkilökunta

Ulla Särkinen : Rehtori, bändilinjan opettaja

Ulla Särkinen

Rehtori, bändilinjan opettaja

ulla.sarkinen@taidekouluestradi.fi
050 556 7692
Leena Talasmo : Tuottaja, vararehtori

Leena Talasmo

Tuottaja, vararehtori

leena.talasmo@taidekouluestradi.fi
044 503 1259
Lenita Aikioniemi : Toimistonhoitaja

Lenita Aikioniemi

Toimistonhoitaja

taidekouluestradi@taidekouluestradi.fi
044 761 5502
Hannu Romppainen : Projektipäällikkö

Hannu Romppainen

Projektipäällikkö

hannu.romppainen@taidekouluestradi.fi
045 124 9449

Bändilinja

Ani Hassinen : Bändilinjan vastuuopettaja, piano

Ani Hassinen

Bändilinjan vastuuopettaja, piano

ani.hassinen@taidekouluestradi.fi, musiikki@taidekouluestradi.fi
040 734 8012
Sonja Kangastalo : Bändilinjan opettaja: laulu

Sonja Kangastalo

Bändilinjan opettaja: laulu

sonja.kangastalo@taidekouluestradi.fi
Jyri Kangastalo : Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

Jyri Kangastalo

Bändilinjan opettaja: kitara ja bändit

jyri.kangastalo@taidekouluestradi.fi
Henri Vahvanen : Bändilinjan opettaja: rummut

Henri Vahvanen

Bändilinjan opettaja: rummut

henri.vahvanen@taidekouluestradi.fi
Lassi Talasmo : Bändilinjan opettaja: saksofonit, klarinetti

Lassi Talasmo

Bändilinjan opettaja: saksofonit, klarinetti

lassi.talasmo@taidekouluestradi.fi
Juho Lätti : Bändilinjan opettaja: bändisoitto

Juho Lätti

Bändilinjan opettaja: bändisoitto

juho.latti@taidekouluestradi.fi
Tero Savolainen : Bändilinjan opettaja: trumpetti

Tero Savolainen

Bändilinjan opettaja: trumpetti

Sirkuslinja

Petra Mäki-Neuvonen : Sirkuslinjan vastuuopettaja

Petra Mäki-Neuvonen

Sirkuslinjan vastuuopettaja

petra.maki-neuvonen@taidekouluestradi.fi, sirkus@taidekouluestradi.fi
040 700 1379
Heikki Tolin : Sirkuslinjan opettaja

Heikki Tolin

Sirkuslinjan opettaja

heikki.tolin@taidekouluestradi.fi
Elina Jääski : Sirkuslinjan opettaja

Elina Jääski

Sirkuslinjan opettaja

elina.jaaski@taidekouluestradi.fi
Aaro Kontio : Sirkuslinjan opettaja

Aaro Kontio

Sirkuslinjan opettaja

aaro.kontio@taidekouluestradi.fi
Oona Möller : Sirkuslinjan opettaja

Oona Möller

Sirkuslinjan opettaja

oona.moller@taidekouluestradi.fi
Veronica Dolhain : Sirkuslinjan opettaja

Veronica Dolhain

Sirkuslinjan opettaja

veronica.dolhain@taidekouluestradi.fi
Netta Salonsaari : Sirkuslinjan opettaja

Netta Salonsaari

Sirkuslinjan opettaja

netta.salonsaari@taidekouluestradi.fi

Teatterilinja

Heidi Parkkinen : Teatterilinjan vastuuopettaja

Heidi Parkkinen

Teatterilinjan vastuuopettaja

heidi.parkkinen@taidekouluestradi.fi, teatteri@taidekouluestradi.fi
050 404 2909
Tomi Välimaa : Teatterilinjan opettaja

Tomi Välimaa

Teatterilinjan opettaja

tomi.valimaa@taidekouluestradi.fi
Heidi Haiko : Teatterilinjan opettaja

Heidi Haiko

Teatterilinjan opettaja

heidi.haiko@taidekouluestradi.fi